Навигация
Анкета
За кого ще гласувате за НС през 2026?
Прегледи: 1853 - Коментари: 0 ВЪЗЛОВА СРЕЩА НА КОСТАДИН КОСТАДИНОВ В БАНЯ ЛУКА От страницата на Костадин КОСТАДИНОВ:
Вчера приключи конференцията "Мирът, стабилността и християнските ценности в модерна Европа и на Балканите" в Баня Лука, Босна.
В конференцията взеха участие депутати и представители на партии от България, Босна, Германия, Русия, Австрия, Италия, Унгария, Гърция и Словения. След това проведох и официална среща с президента на Република Сръбска, Милорад Додик, на която обсъдихме както темата на конференцията, така и предизвикателствата пред Балканите.
ВЪЗРАЖДАНЕ продължава да гради мостове - както на изток, така и на запад. В момента три наши парламентарни делегации работят абсолютно безпрецедентно едновременно в Русия, САЩ и Иран.
Когато започнем да управляваме, България за първи път в своята най-нова история ще има напълно и изцяло независима външна политика, която ще бъде диктувана само и единствено от българския национален интерес.
Кратък коментар на националистБг.ком и РодинаБг.ком:
Западната политика е била от Средновековието насочена към унижението, "редуцирането" и дори унищожението на слОвянството. Сегашната война в украйна е продължение на мизантропската стратегия на англо-сакско-галското дяволско поведение. Като се почне от тевтонските /де факто немските/ рицари през 1402 г в Грюнвалд, Полша и Литва, мине се през шведите и техния крал Карл 12-ти, пак през гала Наполеон и се стигне до германеца Хитлер /макар че майка му е 100 % словянка/, който е 50 % със слОвянски гени, а и до днешното НАТО, ясно е, че западняците искат слОвяните да ги няма или най-малкото да сме им послушни роби. Не мога да кажа, че днешните управляващи в Българско са достойни да защитят нас, българите-словяне...
Да са живи и силни днешните водачи на слОвянството: Путин, Додик, Вучич, Бабиш, Костадинов
и специално простреляния заради западния антисловянски расизъм и ксенофобия Робърт Фицо!