Една позната агрономкам ми каза че още през 90та година имало ГМО на разни продукти в България. ако това е вярно, то сега цялоата работа може да е театър за да се легализира гмото което вече се произвежда. изследваният също потвърждават че в продуктите на пазара имало гмо ама не се съобщава гласно
|