Прегледи: 23174 - Коментари: 0
Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Дербита в Европа:
Австрия: XI кръг: 16.10: Алтах/11-ти от 12/ - Залцбург^/1-ви/ 1:1
Белгия: XI кръг: Унион Сент Жилоаз/1/ - Серенж/13-ти от 18/ 4:2
Гърция: V кръг: 03.10: ОФИ/11-ти от 14/ - ПАОК/1-ви/ 1:3
Нидерландия: IX кръг, 16.10: Хееренвеен/7-ми от 18/ - Аякс**/1-ви/ 0:2
Португалия: VIII кръг, 03.10: Бенфика/1-ви/ - Портимонензе/5-ти от 18/ 0:2
Румъния: XI кръг: 03.10: ЧФР Клуж/1-ви/ - Газ Метан/11-ти от 16/ 2:1
Сърбия: XI кръг, 03.10 Напредък/5-ти от 16/ - Партизан^***/1-ви/ 0:1
Турция: XI кръг, 03.10: Фенербахче/1/ - Касъмпаша/18 от 20/ 2:1
Украйна /Рус дефакто/: XI кръг, 16,10: ФК Лвов/13 от 16/ - Динамо К**/1/ 1:4
Унгария: VIII кръг, 16,10: Ференцвароши***/1/ - Залаегерсег/7 от 12/ 1:2
Франция: Х кръг, 15.10: 2.ПСЖ/1/ - Анже/4 от 20/ 2:1
Шотландия: IX кръг, 16.10: Глазгоу Р*/1/ - Хартс/2 от 12/ 1:1
Забележка: Със звездички * - съответно броя им, са отбелязани отборите, които са били елиминирани от български в Евротурнирите, с шрифт - носителите на поне една клубна Еврокупа и с керемидка^ - финалистите в Евротурнирите.

Снимка: Антон Стоянов: Приятел на РодинаБг.ком

България
ХII кръг:
Петък, 17,15: Царско село - Локомотив Сф
20,45: Локомотив Пд - ЦСКА 1948
Събота, 14,15: Ботев Вр - Черно море
16,30: Арда - Славия
18,45: ФК Левски - Пирин
Неделя, 19,00: Берое - ЦСКА-София
Понеделник, 18,30: Ботев Пд - Лудогорец

Днес, 15,00: Локомотив Пд - Пирин

ЦСКА-София - Лудогорец отл
Арда - ЦСКА-София отл
Локомотив Сф - ЦСКА-София отл
Арда - Лудогорец отл
Класиране:
1.Лудогорец 8п 0р 1з 27:6г 24т
2.ЦСКА-Сф 7 1 0 18:9 22
3.Ботев Пд 6 3 2 16:11 21
4.Славия 5 4 2 12:9 19
5.Черно море 4 5 1 14:8 17
6.Берое 5 1 5 12:13 16
7.Локомотив Сф 3 4 3 10:14 13
8.ФК Левски 3 2 6 14:20 11
9.ЦСКА 1948 3 2 6 16:23 11
10.Ботев Вр 2 4 5 12:20 10
11.Арда 2 4 3 8:8 10
12.Локомотив Пд 1 5 4 6:9 8
13.Пирин 2 2 6 15:19 8
14.Царско село 1 3 6 3:13 6

Бундеслига - Германия
IХ кръг:
Петък, 21,30: Майнц 05 - Аугсбург
Събота, 16,30: Арминия - Борусия Д
Волфсбург - Фрайбург
РБ Лайпциг - Гройтер Фюрт
Байерн М - Хофенхайм
19,30: Херта - Борусия М
Неделя, 16,30: Кьолн - Байер Л
18,30: Щутгарт - Унион
20,30: Бохум - Айнтрахт Фра
КЛАСИРАНЕ:
1.Байерн М 6п 1р 1з 29:8г 19т
2.Борусия Д 6п 0р 2з 22:13г 18т
3.Байер Л* 5 1 2 21:12 16
4.Фрайбург 4 4 0 12:6 16
5.Унион* 4 3 1 12:10 15
6.Волфсбург 4 1 3 9:10 13
7.Кьолн 3 3 2 13:12 12
8.РБ Лайпциг 3 2 3 16:8 11
9.Хофейнхайм* 3 2 3 17:11 11
10.Борусия М 3 2 3 10:11 11
11.Майнц 3 1 4 8:8 10
12.Щутгарт** 2 3 3 13:14 9
13.Херта 3 0 5 10:21 9
14.Айнтрахт Фра 1 5 2 9:11 8
15.Бохум 2 1 5 5:16 7
16.Аугсбург 1 3 4 4:14 6
17.Арминия 0 5 3 4:11 5
18.Гройтер Фюрт 0 1 7 5:20 1

Англия
IХ кръг:
Петък, 22,00: Арсенал - Астън Вила
Събота, 14,30: Челси - Норич
17,00: Кристъл Палас - Нюкясъл
Евертън - Уотфорд
Саутхямптън - Бърнли
Лийдс - Уулвърхамптън
19,30: Брайтън - Манчестър С
Неделя, 16,00: Брентфорд - Лестър
Уест Хям - Тотнъм
18,30: Манчестър Юн - Ливърпул

Лестър - Манчестър С отл
Класиране:
1.Челси 6п 1р 1з 16:3г 19т
2.Ливърпул* 5п 3р 0з 22:6г 18т
3.Брайтън 4 3 1 8:5 15
4.Тотнъм 5 0 3 9:12 15
5.Манчестър С 4 2 1 15:3 14
6.Манчестър Юн 4 2 2 16:10 14
7.Уест Хям 4 2 2 15:10 14
8.Евертън 4 2 2 13:9 14
9.Брентфорд 3 3 2 10:7 12
10.Уулвърхямптън^ 4 0 4 8:8 12
11.Лестър 3 2 2 13:13 11
12.Арсенал 3 2 3 7:12 11
13.Астън Вила 3 1 4 12:12 10
14.Кристъл Палас 1 5 2 10:13 8
15.Саутхямптън 1 4 3 6:10 7
16.Уотфорд 2 1 5 7:15 7
17.Лийдс 1 3 4 7:15 6
18.Бърнли 0 3 5 5:13 3
19.Нюкясъл 0 3 5 10:19 3
20.Норич 0 2 6 2:15 2

Испания, Ла Лига
Х кръг:
Петък, 22,00: Осасуна - Гранада
Събота, 15,00: Валенсия - Майорка
17,15: Кадис - Алавес
19,30: Елче - Еспаньол
22,00: Атлетик Б - Виляреал
Неделя, 15,00: Севиля - Леванте
17,15: Барселона - Реал М
19,30: Бетис - Райо Валекано
22,00: Атлетико - Реал Сос
Понеделник, 22,00: Хетафе - Селта

отл:
Виляреал - Алавес
Реал М - Атлетик Б
Гранада - Атлетико М
Севиля - Барселона
Класиране:
1.Реал Сос* 6п 2р 1з 12:9г 20т
2.Реал М 5п 2р 1з 22:10г 17т
3.Севиля 5 2 1 11:3 17
4.Атлетико М 5 2 1 11:6 17
5.Осасуна 5 2 2 13:12 17
6.Райо Валекано 5 1 3 15:9 16
7.Барселона 4 3 1 14:8 15
8.Бетис 4 3 2 12:9 15
9.Атлетик Б^* 3 4 1 7:4 13
10.Валенсия* 3 3 2 13:10 12
11.Еспаньол^ 3 3 3 8:8 12
12.Виляреал 2 5 1 9:5 11
13.Майорка 3 2 4 7:13 11
14.Елче 2 3 4 6:10 9
15.Селта 2 1 6 6:11 7
16.Кадис 1 4 4 7:13 7
17.Гранада 1 3 4 6:12 6
18.Леванте 0 5 4 6:14 5
19.Алавес^ 1 0 7 2:13 3
20.Хетафе 0 2 7 2:13 2

Серия "А" - Италия:
IХ кръг:
Петък, 19,30: Торино - Дженоа
21,45: Сампдория - Специя
Събота, 16,00: Салернитана - Емполи
19,00: Сасуоло - Венеция
21,45: Болоня - Милан
13,30: Аталанта - Удинезе
16,00: Фиорентина - Каляри
Верона - Лацио
19,00: Рома - Наполи
21,45: Интер - Ювентус
Класиране:
1.Наполи 8п 0р 0з 19:3г 24т
2.Милан 7п 1р 0з 18:7г 22т
3.Интер 5 2 1 23:11 17
4.Рома* 5 0 3 16:9 15
5.Лацио* 4 2 2 18:13 14
6.Аталанта 4 2 2 14:10 14
7.Ювентус* 4 2 2 12:10 14
8.Фиорентина 4 0 4 10:12 12
9.Болоня 3 3 2 13:15 12
10.Удинезе* 2 3 3 10:12 9
11.Емполи 3 0 5 10:16 9
12.Торино^ 2 2 4 9:8 8
13.Верона 2 2 4 16:16 8
14.Сасуоло 2 2 4 9:11 8
15.Венеция 2 2 4 6:12 8
16.Специя 2 1 5 10:20 7
17.Сампдория 1 3 4 11:16 6
18.Дженоа 1 3 4 12:18 6
19.Каляри 1 3 4 11:17 6
20.Салернитана 1 1 6 6:17 4

Русия
ХI кръг:
Арсенал — Зенит 2:1
Рубин — Локомотив 2:2
Сочи — Ростов 3:2
Спартак — Динамо 2:2
Урал — ЦСКА 0:1
Криля Советов — Нижний Новгород 2:0
Химки — Ахмат 2:0
Краснодар — Уфа 1:1
Класиране:
1.Зенит 7п 2р 2з 23:14г 23т
2.Сочи 7 0 4 17:12 21
3.ЦСКА* 6 2 3 15:9 20
4.Динамо^* 6 2 3 16:11 20
5.Краснодар 5 3 3 18:10 18
6.Локомотив 4 6 1 15:11 18
7.Спартак 5 2 4 13:10 17
8.Криля Советов 5 1 5 13:13 16
9.Рубин 4 3 4 15:13 15
10.Нижний Новгород 4 2 5 12:15 14
11.Уфа 3 3 5 12:16 12
12.Ахмат 4 0 7 11:18 12
13.Арсенал 3 3 5 14:20 12
14.Химки 2 5 4 10:15 11
15.Ростов 2 3 6 17:25 9
16.Урал 2 3 6 5:14 9




Потребител:


Коментар: