Прегледи: 1560 - Коментари: 0
Първи кръг ЛИГА "Европа"

Първи кръг ЛИГА "Европа"

Забележка: С шрифт са изписани носителите на поне 1 Еврокупа, с керемидка /^/ - участниците в Еврофинал, а със звездичка /*/, съответно броят им - елиминираните от български отбори.

ФК Йелгава - Литекс: 1:1
ФК Атлантас Клайпеда* - Берое 0:2


Ордабаши Шимкент - Бейтар Йерусалим 0:0
Ширак - Жрински Мостар* 2:0
Алашкерт - ФК Сейнт Джонстън 1:0
ФК Пакруйо Круойа - Ягиелония 0:1
КФ Лачи - Интер Баку* 1:1
Нефтчи Баку* - Младост Подгорица 2:2
Динамо Батуми - Омония Никозия*** 1:0
Вааса ПС - АИК Стокхолм* 2:2
ФК Лахти - Елфсборг* 2:2
Сейнайоен - Хафнафьордур 0:1
Сант Хулиа* - Рандерс 0:1
Сконто Рига* - Сейнт Патрик'с Атлетик ФК* 2:1
Олимпик Сараево - Спартак Търнава 1:1
ФК Флора Талин* - ФК Работнички Скопие* 1:0
ФК Актобе* - ФК Номме 0:1
Кукеси - Торпедо Белаз 2:0
Динамо Тбилиси* - ФК Габала 2:1
ДК Силламае Калев - Хайдук Сплит* 1:1
Дебрецен - Сутиеска Никшич 3:0
Ботошани - ФК Спартаки Цхинвали Тбилиси 1:1
ФК Саксан Чадър Лунга - Аполон Лимасол* 0:2
Тракай ФК - ХБ Торсхавн 3:0
Диферданж* - Бала Таун* 3:1
Шериф Тираспол - Од Гренланд 0:3
Стрьомгодсет - Партизан Тирана* 3:1
Брьондби* - АК Жувенес Догана 9:0
Колеж Европа ФК - Слован Братислава* 0:6
Еърбъс ЮК Броутън - Локомотива Загреб 1:3
Викингур Гота - Розенборг БК 0:2
НК Домжале - Чукарички Станком 0:1
Целйе - Шльонск Вроцлав* 0:1
Го Ахед Ийгълс - Ференцварош* 1:1
Нютаун АФК - Валета ФК** 2:1
СП Ла Флорита - ФК Вадуц* 0:5
ФК Будучност Подгорица - ФК Спартакс 1:3
МТК Будапеща ФК^ - Войводина Нови Сад 0:0
Биркиркара ФК* - Улисес Ереван ФК 0:0
Юнивърсити Колидж Дъблин - Ф91 Дюделанж* 1:0
Гленавон ФК - ФК Шахтьор Солигорск* 1:2
Цървена Звезда - ФК Кайрат Алмати* 0:2
Корк Сити ФК* - КР Рейкявик 1:1
Уест Хям - Луситанос ФК 3:0
ФК Линфийлд* - НСИ Рунавик 2:0
ФК Гленторан Белфаст** - Жилина 1:4
Шкендия Тетово - Абърдийн ФК 1:1
Викингур Рейкявик* - ФК Лука Копер* 0:1

Отбелязани са 118 гола в 48 мача, средно по 2,46 на мач.




Потребител:


Коментар: