Прегледи: 10565 - Коментари: 0
Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Дербита в Европа:
Залцбург^ шампион ЛАСК/2-ри/ Щурм/3-ти/
Генк* шампион Брюж^/2/ Андерлехт/3/
ПСЖ шампион Лил/2/ Олимпик Лион/3/
ПАОК шампион Олимпиакос*/2/ АЕК/3/
Аякс** шампион ПСВ Айндховен*/2/ Фейенорд/3/
Бенфика шампион Порто/2/ Спортинг/3/
ЧФР Клуж* шампион Стяуа**/2/ Университатя Крайова*/3/
Селтик шампион Глазгоу Рейнджърс*/2/ Килмарнък/3/
Цървена звезда* шампион Раднички Ниш/2/ Партизан***/3/
Галатасарай шампион Истанбул Башакшехир/2/ Бешикташ/3/
Шахтьор* шампион Динамо К**/2/ Олександрия/3/
Забележка: Със звездички * - съответно броя им, са отбелязани отборите, които са били елиминирани от български в Евротурнирите, с шрифт - носителите на поне една клубна Еврокупа и с керемидка^ - финалистите в Евротурнирите.

Национални купи:
15.05: Локомотив Пд - Ботев Пд 1:0

01.05: Ред Бул Залцбург^ - Рапид В^ 2:0
01.05: Мехелен - Гент 2:1
18.05: Манчестър Сити - Уотфорд 6:0
27.04: Рен - ПСЖ 2:2 /д: 6:5/
25.05: Байерн М - Ред Бул Лайпциг 3:0
11.05: ПАОК - АЕК 1:0
15.05: Лацио* - Аталанта 2:0
05.05: Аякс** - Вилем II 4:0
25.05: Спортинг - Порто /2:2/ д: 7:6
25.05: Виторул* - Астра* прод: 2:1
25.95: Селтик - Хартс 2:1
25.05: Валенсия* - Барселона 2:1
22.05: Локомотив - Урал 1:0
23.05: Партизан^*** - Цървена звезда* 1:0
15.05: Галатасарай - Акхисар 3:1
15.05: Шахтьор* - Инхулец 4:0

България
VII кръг:
Царско село - Берое 2:1
Арда - Черно море 0:0

Събота, 18,00: Ботев Пд - Витоша
20,30: Левски - Локомотив
Неделя, 18,00: Дунав - ЦСКА-София
20,30: Лудогорец - Славия
Понеделник, 20,30: Ботев Вр - Етър
Класиране:
1.Лудогорец 4п 2р 0з 11:4г 14т
2.ФК Левски 4п 1р 1з 14:5г 13т
3.Локомотив 4 1 1 17:10 13
4.Берое 4п 0р 3з 14:11г 12т
5.ЦСКА-София 3 2 1 9:8 11
6.Черно море 2 4 1 9:6 10
7.Арда 2 3 2 10:10 9
Славия 2 2 2 10:10 8
9.Царско село 2 2 3 6:9 8
10.Дунав 2 0 4 8:13 6
11.Етър 0 5 1 7:8 5
12.Ботев Вр 1 2 3 7:11 5
13.Ботев Пд 1 2 3 6:10 5
14.Витоша 0 0 6 3:16 0

Бундеслига - Германия
I кръг:
Байерн М - Херта 2:2
Волфсбург - Кьолн 2:1
Фрайбург - Майнц 05 3:0
Вердер - Фортуна 1:3
Байер Л - Падерборн 3:2
Борусия Д - Аугсбург 5:1
Борусия М - Шалке 04 0:0
Айнтрахт Фра - Хофенхайм 1:0
Унион - Ред Бул Лайпциг 0:4
II кръг:
Кьолн - Борусия Д 1:3

Събота, 16,30: Хофенхайм - Вердер
Фортуна - Байер Л
Майнц 05 - Борусия М
Аугсбург - Унион
Падерборн - Фрайбург
19,30: Шалке 04 - Байерн М
Неделя, 16,30: Ред Бул Лайпциг - Айнтрахт Фр
19,00: Херта - Волфсбург
Класиране:

Англия
III кръг:
Астън Вила - Евертън 2:0

Събота, 14,30: Норич С - Челси
17,00: Брайтън - Саутхямптън
Манчестър Юн - Кристъл Палас
Шефилд Юн - Лестър С
Уотфорд - Уест Хям
Уулвърхямптън - Бърнли
19,30: Ливърпул - Арсенал
Неделя, 16,00: Борнемут - Манчестър С
18,30: Тотнъм - Нюкясъл
Класиране
1.Ливърпул 2п 0р-0з 6:2г 6т
2.Арсенал 1 1 0 3:1 6
3.Манчестър С 1 1 0 7:2 4
4.Манчестър Юн 1 1 0 5:1 4
5.Брайтън 1 1 0 4:1 4
6.Тотнъм 1 1 0 5:3 4
7.Борнемут 1 1 0 3:2 4
8.Шефилд Юн 1 1 0 2:1 4
9.Евертън 1 1 0 1:0 4
10.Бърнли 1 0 1 4:2 3
11.Норич 1 0 1 4:5 3
12.Лестър 0 2 0 2:2 2
Уулвърхямптън 0 2 0 2:2 2
14.Кристъл Палас 0 1 1 0:1 1
15.Челси 0 1 1 1:5 1
16.Уотфорд 0 0 2 0:4 0
17.Уест Хям 0 1 1 1:6 1
18.Астън Вила 0 0 2 2:5 0
19.Нюкясъл 0 0 2 1:4 0
20.Саутхямптън 0 0 2 1:5 0

Испания, Ла Лига
I кръг:
Атлетик Б - Барселона 1:0
Селта - Реал М 1:3
Валенсия - Реал Сос 1:1
Майорка - Ейбар 2:1
Виляреал - Гранада 4:4
Леганес - Осасуна 0:1
Еспаньол - Севиля 0:2
Бетис - Валядолид 1:2
Атлетико М - Хетафе 1:0
Алавес - Леванте 1:0
II кръг:
Гранада - Севиля 0:1
Леванте - Виляреал 2:1

Събота, 18,00: Осасуна - Ейбар
20,00: Реал М - Валядолид
22,00: Селта - Валенсия
Хетафе - Атлетик Б
Неделя, 18,00: Майорка - Реал Сос
Алавес - Еспаньол
20,00: Леганес - Атлетико М
22,00: Барселона - Бетис
Класиране:

Серия "А" - Италия:
I кръг:
24.08, 19,00: Парма - Ювентус
21,45: Фиорентина - Наполи
25.08, 19,00: Удинезе - Милан
21,45: Торино - Сасуоло
СПАЛ 2013 - Аталанта
Сампдория - Лацио
Рома - Дженоа
Верона - Болоня
Каляри - Бреша
26.08, 21,45: Интер - Лече
Класиране:

Русия - Първа лига:
VII кръг:
Събота, 14,00: Тамбов - Динамо
16,30: Уфа - Зенит
19,00: Краснодар - Локомотив
Неделя, 14,00: Криля Советов - Спартак
16,30: ЦСКА - Ахмат
19,00: Ростов - Рубин
21,30: Арсенал - Оренбург
Понеделник, 18,00: Урал - Сочи
Класиране:
1.Зенит 4п 2р 0з 9:2г 14т
2.Локомотив 4 1 1 11:5 13
3.Краснодар 4 1 1 10:4 13
4.Ростов 3 2 1 10:9 11
5.Спартак 3 1 2 8:6 10
6.Арсенал 3 1 2 8:7 10
7.Рубин 3 1 2 4:3 10
8.ЦСКА 3 1 2 5:5 10
9.Уфа 2 1 3 8:8 7
10.Урал 2 1 3 9:13 7
11.Ахмат 2 1 3 4:8 7
12.Криля Советов 2 0 4 9:9 6
13.Динамо^* 1 2 3 4:6 5
14.Тамбов 1 1 4 6:9 4
15.Сочи 0 3 3 1:7 3
16.Оренбург 0 2 4 6:11 2




Потребител:


Коментар: